Ana sayfa

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Fabrika turu

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Eksiksiz üretim sistemi Toplam maliyette liderliğin sağlanması

   

  Michael Porter'ın rekabetçi stratejiler konusundaki teorisindeki bir diğer önemli nokta, maliyet liderliği ile ilgili olmasıdır.Kullanıcıların algısı maliyetlere değil, yalnızca fiyatlara çekilir, ancak toplam maliyetteki liderlik, bir işletmenin maliyetini kontrol etme yeteneğini ifade eder.Aslında bu, işletmenin kullanıcılar için değer yaratmasının temel araçlarından biridir.Kaishan'ın Seattle Kuzey Amerika Geliştirme Merkezi, şirketin dünya lideri araştırma yeteneklerine ve çıktılara sahip olmasını sağlar.Doğal olarak, şirket, bu tür araştırma çıktılarını birinci sınıf ürünlere dönüştürmek için kapsamlı ve oldukça yetenekli bir üretim sistemi kurmalıdır.

  Ürünlerinin Çin'de üretilmesi, Kaishan'ın araştırma çıktılarını önemli maliyet avantajıyla ürünlere mükemmel bir şekilde dönüştürmesini sağlamıştır.Kaishan, Çin'de Quzhou, Şangay, Chongqing ve Shunde'de dört üretim üssü işletiyor ve Kaishan ürünlerinin% 85'i kendi bünyesinde üretiliyor.Şirketin bilimsel ve etkin yönetimi, tüm üretim sisteminin imalatta nadir bir rekabet avantajı elde etmesini sağlayarak önemli maliyet avantajını sağlamlaştırmıştır.

  Vida ünitesi imalatı imalatımızın temelini oluşturmaktadır.

  İyi bir iş çıkarmak için önce aletlerini keskinleştirmek gerekir.Yalnızca birinci sınıf üretim ekipmanı ile dünya lideri araştırma çıktıları birinci sınıf ürünlere dönüştürülebilir.

  Vida ünitesi imalatı, vidalı kompresör imalatında temel süreçtir.Aslında, Kaishan'ın sabit varlıklarının yaklaşık% 70'i bu süreçte yoğunlaşıyor.Şirketimizdeki 40'tan fazla Mitsui işleme merkezimizle, Japonya'daki Mitsui Seiki'nin Çin'deki en büyük müşterisiyiz.Buna ek olarak, her biri 20 milyon RMB'nin üzerinde bir maliyete sahip 6 KAPP vidalı taşlama makinesi, 6 Holroyd vidalı taşlama makinesi, 4 Holroyd vidalı freze makinesi, 7 Hexagon üçlü koordinat ölçüm cihazı ve çok sayıda yüksek hassasiyetli takım tezgahı ile donatılmıştır.Bunların tümü, şirketimizin gücünün büyük bir göstergesidir ve şirketimizin birinci sınıf standartları tutarlı bir şekilde sürdürme becerisinin önemli bir güvencesidir.

   

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 0Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 1Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 2Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 3Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 6

 • Ar-Ge

  Kuzey Amerika'dan Ar-Ge Yeteneği

  Birinci Sınıf Temel Teknoloji ile "mutlak rekabet avantajı" yaratın

  Çekirdek teknolojiye sahip olmadan hiçbir temel rekabet gücüne sahip olamazsınız - bu, Kaishan'ın 60 yıllık geçmişi ve hava kompresörü üretiminde 40 yılı aşkın deneyimi boyunca edindiği en büyük fikirdir.Bu nedenle Kaishan, teknolojik yenilik, yetenek tedariki ve yetiştirme için yıllık olarak önemli miktarda araştırma ve geliştirme fonu ayırmaktadır.Şirket, "çekirdek teknolojiye sahip olmamaktan birinci sınıf çekirdek teknolojisine sahip olmaya kadar" uzun bir yol kat etti.Bugün bu kavram, şirketin üst yönetiminde derinlemesine kökleşmiş durumda.

  Şirket, 2009 yılında ABD'de Seattle'da bir Kuzey Amerika Geliştirme Merkezi kurdu. ABD, Avustralya, Rusya, Güneydoğu Asya ve Brezilya'yı kapsayan satış ağının kurulmasının ardından şirketin uluslararasılaşma çabasının habercisi oldu.Şirketin amacı, "ABD'de geliştirilen ve Çin'de üretilen" yepyeni bir model yaratmaktı.

  Kuzey Amerika Geliştirme Merkezi'nin kurulması sadece Kaishan'ın en son endüstri hareketlerini ilk fırsatta elde etmesini sağlamakla kalmadı, aynı zamanda Kaishan'a Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en önemli - en önemlisi değilse de - işletmelerden birini koyması için bir pencere açtı. , en güçlü yenilikçi yeteneklere ve en yüksek teknik yetenek yoğunluğuna sahip olduğu bilinen bir ülke.Ayrıca Kaishan'ın dünyanın dört bir yanındaki en iyi uzmanları entegre etmesine ve dolayısıyla araştırma kapasitesini artırmasına, böylece Kaishan'ın dünya lideri teknolojik seviyeyi ve araştırma çıktılarını korumasını sağladı.Aynı zamanda, satışların ve araştırmanın uluslararasılaşması, Kaishan'ın küreselleşme stratejisinde artan önem anlamına geliyordu.

  Kaishan'ın Kuzey Amerika Geliştirme Merkezi'nde, dünyaca ünlü vidalı kompresör uzmanı Dr. Tang Yan, en iyi santrifüj kompresör uzmanı Dr. Brasz ve eksenel akışlı kompresör uzmanı Bay Biederman da dahil olmak üzere dünya çapında bir kompresör uzmanları kadrosu bulunmaktadır.

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

   

   

  Araştırma ve geliştirme ekibi

   

  Dr. Fan Zengzh

  Eskiden Bizer'in Pekin şirketinin teknik direktörüydü.Soğutma ve klima sistemlerinde tanınmış bir uzman olmanın yanı sıra "Küresel uzmanların işe alma programı" nın bir üyesidir.Dr. Tang Yan'ın kompresör teknolojisi, Kaishan'ın soğutma endüstrisinde muazzam teknolojik avantajlar elde etmesini sağlayan Dr. Fan Zengzhi'nin sistem entegrasyon teknolojisini mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

  Bay Jiang Xiaohua

  Hava santrifüj kompresör projesinden sorumlu kişi ve aynı zamanda yabancı kompresör firmalarında uzun vadeli teknik sorumlu kişidir.

  Zhu Jianguo, kıdemli mühendis

  Kendini 20 yılı aşkın bir süredir hava kompresörü sistemlerinin tasarımına adamış ve dizel motorlu hava kompresörü ürünlerinin tam serisini geliştirmiştir.

  Bay Hui Dengfeng

  Dr. Tang'ın dikkatli bakımı altında, Bay Hui kompresörlerde hızla kusursuz beceriler ve deneyim geliştirdi.Şu anda vidalı hava kompresörleri, vidalı gaz kompresörleri ve gaz genişletici projelerinden sorumludur.

   

  Bay Tian Bingbing

  Deneyimli bir gaz kompresör sistemi tasarımcısı ve aynı zamanda Kaishan'ın gaz kompresörü iş departmanının teknik sorumlusu.

   

  Karşılaştırmalı rekabet avantajlarından "mutlak liderlik"

   

  99 derece ile 100 derece arasındaki fark nedir?Yüzeyde fark sadece bir derecedir, ancak gerçekte ılık su ile kaynar su arasındaki farktır.Bu prensibi bir işletmeye uyguladığınızda, iyi veya olağanüstü olmak arasındaki fark budur.Araştırma ve geliştirmede uzun bir süre boyunca olağanüstü odaklanma ve yatırımlar sayesinde, Kaishan sadece mükemmel bir teknik güce sahip değildir ve performans göstergelerinin tümü büyük ölçüde aşan, düşük gürültülü bir dizi yüksek verimli ve güvenilir ürünü piyasaya sürebilir. hem yerel hem de uluslararası olarak üretilen diğer benzer sınıftaki ürünler.Teknoloji ve ürünlerde mutlak avantajlara sahip olmak Kaishan'ın, Michael Porter'ın rekabet stratejileri teorisinde kesinlikle benimsenen “farklılaşma rekabet avantajı” elde etmesini sağladı.

  Bugün Kaishan, tüm vidalı hava kompresörleri için Birinci Sınıf enerji verimliliği elde edebilen dünyadaki tek şirkettir.Ayrıca, Asya'nın en büyük ve dünyanın üçüncü büyük vidalı kompresör üreticisidir.Ek olarak, Kaishan düşük dereceli enerjiyi geri kazanma ve böylece yüksek verimli ve gradyan enerji kullanımı elde etme kapasitesine sahiptir.Kaishan Compressor Co., Ltd, tam bir kompresör üreticisi olmanın uzun bir yolunu kat etti ve bugün yeni enerji santralleri üretme ve enerji verimli ürünler ve çözümler sunma yeteneğine sahip küresel lider bir kuruluştur.

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

İletişim bilgileri
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: +8615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)