Ana sayfa

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

1 2 3 4 5
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Pinkmore
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 70% - 80%

Kaishan grubu, Çin'de Zhejiang Eyalet hükümetinin beş endüstrisi, 958 Teknoloji Yakalama Planı ve Zhejiang eyalet hükümeti tarafından kilit işletmeler arasında listelenen devlet düzeyinde büyük ölçekli bir kuruluştur.Grup, il düzeyinde medeni kuruluş ve devlet düzeyinde sözleşmeye bağlı ve güvenilir kuruluştur.
Şu anda, Kaishan grubunun 4100'den fazla çalışanı olan 18 bağlı şirketi var.430.000 m2'nin üzerinde bir alanı kaplar ve toplam yapı kompleksi alanı 230.000 m2'nin üzerindedir ve grubun toplam varlıkları 1.5 milyarın üzerindedir.
"Kaishan" markası, logosuyla birlikte, aynı ticarette "Çin'in ünlü markası" ile ödüllendirilen ilk şirkettir ve Kaishan hava kompresörü, Çin hükümeti tarafından muaf tutulan ilk şirketler arasındadır.
2008 yılı itibariyle, grubun toplam satış geliri 2,03 milyar RMB, 173 milyon RMB kar ve 10,69 milyon USD değerinde ihracat malı.Kaishan grubu, art arda sekiz yıl boyunca "Özel Quzhou Belediye Başkanlığı Ödülü" ile onurlandırıldı.
Kaishan grubu, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri sistemi tarafından desteklenen gelişmiş bir ulusal çapta perakende ağına sahiptir.Kaya delme ünitesinden vidalı hava kompresörüne, ekskavatöre, paletli matkap vb.'ye yayılan dokuz ana Kaishan ürünü serisi ve 800'den fazla bireysel ürünle toplam 18 kategori.
Kaishan grubu, bugüne kadar dünyanın en büyük kaya delici üreticisi ve Çin'deki en büyük hava kompresörü üreticisidir.İhracat, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya, Güney Kore, Rusya, Afrika ve Latin Amerika ülkeleri gibi 20'den fazla farklı ülke ve bölgeye sevk edilmektedir.
Kaishan grubu, 1000 ünitenin üzerinde en iyi ince işleme ekipmanına sahiptir.İleri teknoloji, üst düzey ekipmanlar ve yapı bütünlüğü ile makine işleme sistemini oluşturmuştur.
Son yıllarda, Kaishan grubu Yetenekli, Güçlü ve Güvenilir yetenek-istihdam standardına bağlı kalıyor ve Esnek, Verimli ve Kendine Güvenen kurumsal ruhu destekliyor.Teknoloji ve endüstri yeniliğine odaklanan ve ürün ve pazarın yeniden yapılandırılmasına odaklanan grup, şimdiden bir "4211" geliştirme stratejisi planladı.
2005 yılında, Xi'an Jiaotong Üniversitesi kompresör araştırma enstitüsü ile işbirliği yapan ve devlet 863 projesiyle bağlantılı olan grup, yüksek teknoloji ürünü bir ürünü başarıyla geliştirdi: vidalı hava kompresörünün temel parçası: vidalı rotorlar.Bu birimin yalnızca Çin'de denizaşırı ülkelerden ithal edilmesine güvenmenin sonunu işaret ediyor.Başarı, Kaishan grubunu Çin'deki büyük ölçekli ekipman üreticileri arasında fikri mülkiyet, temel teknik ve rekabet avantajına sahip sektördeki ilk şirket haline getirdi.2006 yılında, Kaishan grubu, bu teknoloji için Çin hükümeti tarafından ikinci sınıf üstün teknik buluş ödülü ile ödüllendirildi.
Başarı üzerine, şu anda alt şirketimizden birini listelemeye çalışıyoruz: Zhejiang Kaishan General Machinery Co., Ltd.Ayrıca, Kaishan grubunu kendi patent çekirdek tekniği ve temel rekabet gücü ile büyük ölçekli ve çeşitlendirilmiş bir üretici haline getirmeyi umuyoruz.Çin'in uyumlu toplum inşaatına ve ulusal ekipman imalat sanayi gelişimine daha fazla katkı sağlama özlemi içinde, ulusal sanayimizi canlandırmaya ve Çin hava kompresörü endüstrisinin direği olarak gelişmeye çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: +8615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)