Ana sayfa

HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

1 2 3 4 5
HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kaishan
No. Çalışanları : 1000~5000
İhracat p.c : 50% - 60%

Kaishan grubu, Zhejiang Eyaleti hükümetinin beş endüstrisi, 958 Teknoloji Yakalama Planı ve Zhejiang eyalet hükümeti tarafından kilit işletmeler arasında yer alan Çin'de devlet düzeyinde büyük ölçekli bir kuruluştur.Grup, taşra düzeyinde medeni bir girişimdir ve sözleşmeye uyan ve devlet düzeyinde güvenilir bir girişimdir.

Şu anda Kaishan grubunun 4100'den fazla çalışanı olan 18 alt şirketi bulunmaktadır.430.000 m2'nin üzerinde bir alanı kaplamaktadır.2toplam inşaat kompleksi alanı 230.000 m'nin üzerinde2ve grubun toplam varlıkları 1,5 milyarın üzerindedir.

 

"Kaishan" markası, logosuyla birlikte aynı ticarette "Çin'in ünlü markası" ile ödüllendirilen ilk şirkettir ve Kaishan hava kompresörü Çin hükümeti tarafından ilk muaf tutulanlar arasındadır.

2008 yılı itibariyle, grubun toplam satış geliri 2,03 milyar RMB, 173 milyon RMB kar ve 10,69 milyon USD ihracat malı.Kaishan grubu, son sekiz yıldır "Özel Quzhou Belediye Başkanı Ödülü" ile onurlandırıldı.

 

Kaishan grubu, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri sistemiyle desteklenen, ulusal çapta gelişmiş bir perakende ağına sahiptir.Kaya delme ünitesinden, vidalı hava kompresöründen ekskavatöre, paletli deliciye vb. Dokuz ana Kaishan ürünü serisi ve 800'den fazla bağımsız ürünle birlikte toplam 18 kategori.

Kaishan grubu, dünyanın en büyük kaya delici üreticisi ve Çin'deki en büyük hava kompresörü üreticisidir.Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya, Güney Kore, Rusya, Afrika ve Latin Amerika ülkeleri gibi 20'den fazla farklı ülke ve bölgeye ihracat yapılmaktadır.

Kaishan grubu, 1000 birimin üzerinde en iyi ince işleme ekipmanına sahiptir.İleri teknoloji, birinci sınıf ekipman ve yapı bütünlüğü ile makine işleme sistemini oluşturmuştur.

Son yıllarda Kaishan grubu, Yetenekli, Sert ve Güvenilir yetenek-istihdam standardına bağlı kalıyor ve Esnek, Verimli ve Kendinden Emin kurumsal ruhunu sürdürüyor.Teknoloji ve endüstri yeniliğine odaklanan ve ürün ve pazar yeniden yapılanmasını merkezleyen grup, halihazırda bir "4211" geliştirme stratejisi planladı.

 

2005 yılında, Xi'an Jiaotong Üniversitesi kompresör araştırma enstitüsü ile işbirliği yaparak ve eyalet 863 projesiyle bağlantılı olarak, grup başarılı bir şekilde yüksek teknoloji ürünü bir ürün geliştirdi: vidalı hava kompresörünün ana parçası: vidalı rotorlar.Bu birimin yurt dışından sadece Çin'den ithal edilmesine güvenmenin sonunu işaret ediyor.Başarı, Kaishan grubunu, Çin'deki büyük ölçekli ekipman üreticileri arasında fikri mülkiyete, temel tekniğe ve rekabet avantajına sahip olan sektörde bir ilk haline getirdi.2006 yılında, Kaishan grubuna bu teknoloji için Çin hükümeti tarafından ikinci sınıf üstün teknik buluş ödülü verildi.

Başarının ardından, şu anda alt şirketlerimizden biri olan Zhejiang Kaishan General Machinery Co., Ltd'yi hisse senedi piyasasına listelemeye çalışıyoruz.Ayrıca Kaishan grubunu, kendi patent çekirdek tekniği ve temel rekabet gücü olan büyük ölçekli ve çeşitlendirilmiş bir üretici haline getirmeyi umuyoruz.Ulusal endüstrimizi canlandırmaya ve Çin'in uyumlu toplum inşaatına ve ulusal ekipman imalat endüstrisinin gelişimine daha fazla katkı sağlama özleminde Çin hava kompresörü endüstrisinin direği olarak gelişmeye çalışıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: 008615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)