Ana sayfa

HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

1 2 3 4 5
HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Pinkmore
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 70% - 80%

Wuxi Pinkie Mold Manufacturing Co., Ltd, gıda sınıfı silikon kalıpların ve pişirme aletlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilenen profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.
Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.
4000'den fazla ürün çeşidimiz, 50'den fazla çalışanımız, yıllık 100 milyon ABD Dolarını aşan satış rakamımız var. İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlıyor.Kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda Avrupa, Rusya ve Amerika'ya ulaşan global bir satış ağı kazandık.
     pinkie, her zaman farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere özel ürünler için müşteri değeri yaratma konseptini uygular ve müşterilere sürekli olarak çözümler ve teknik problemler sunar.Daha fazla keşif ve yenilik ve mükemmellik.
Sizi sıcak bir şekilde karşılar ve iletişimin sınırlarını açar.İdeal partnerinizle senkronize oluyoruz!

 

İletişim bilgileri
HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: 008615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)