Ana sayfa Haberler

Vidalı Hava Kompresörünün Çalışma Süreci

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Vidalı Hava Kompresörünün Çalışma Süreci

Çift vidalı kompresörün çalışma süreci: Motor, ana rotoru kaplin, hızlanma dişlisi veya kayış vasıtasıyla tahrik eder.İki rotor birbirine geçtiğinden, ana rotor doğrudan yardımcı rotoru birlikte dönmeye yönlendirir.Nispi negatif basıncın etkisi altında hava solunur.Diş piki ve diş oluğu çakışmasının etkisi altında gaz iletilir ve sıkıştırılır.Rotorun iç içe geçen yüzeyi, muhafazanın egzoz portuna bağlanmak üzere döndüğünde, sıkıştırılmış gaz boşaltmaya başlar.

 

Sonsuz kompresörün çalışma süreci: motor, gücü sonsuz şafta kaplin veya kayışla iletir, sonsuz sonsuz dişli yivde nispeten hareket etmesi için yıldız dişlisini tahrik eder, kapalı birimin hacmi değişir ve gaz ve şanzıman sıkıştırılır. .Tasarım basınç değerine ulaşıldığında ana motor kabuğunun sol ve sağ tarafındaki simetrik üçgen egzoz delikleri yağ-gaz ayırıcıya boşaltılır.

 

Vidalı kompresörün ana gövdesinde yağ enjeksiyon delikleri bulunmaktadır.Kendi basınç farkına bağlı olarak, gazı soğutmak, çeşitli parçaların boşluklarını kapatmak ve titreşim emme, gürültü azaltma ve yağlama rolünü oynamak için sıkıştırma sürecinde sıkıştırma sürecinde yağ enjekte edilir.

Pub Zaman : 2020-08-03 13:25:39 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: 008615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)