Ana sayfa Haberler

Hava Kompresörü Aksesuarlarının Saklanması

Kaishan harika bir marka ve büyük bir fabrika.

—— AIREP S.A.S.

Kaishan'dan enerji tasarruflu bir hava kompresörü satın aldık.

—— Verender (Amerikalı)

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hava Kompresörü Aksesuarlarının Saklanması

Yeni satın alınan hava kompresörü aksesuarları: Kullanılmadan önce genellikle bir depoda saklanırlar.Bu sırada alan kuru olmalı ve diğer aşındırıcı bileşenlerle temas etmemelidir.Depolama gerekliliği, amaç olarak bileşenlerin performansını etkilememelidir.Paslanmayı önlemek için yağlı kağıt vb. İle sarın.Öğe adını ayrıntılı olarak işaretleyin; bu, arama sırasında daha rahattır ve hata olasılığını azaltır.

Kompresör durdurulduktan sonra kullanılan aksesuarlar iç mekana yerleştirilerek güneş ışığı ve yağmur olasılığını azaltır.Koşullar dışarıya yerleştirilmesine izin vermiyorsa, dışarıdan kapatılmalıdır.Aynı zamanda, iyi bir bakım işi yapın, yağın temiz bir şekilde boşaltılması, yoğuşma suyu vb. ekipman sorunsuz çalışabilir.

Hava kompresörünün solenoid valfini tamir ederken önce sebebini kontrol etmeniz gerekir.Bazen arızanın performansı benzer olsa da sorun tamamen farklı olabilir.Şu anda, yanlış adımların neden olduğu daha fazla kayıptan kaçınmak için önce makineyi sökmek için acele etmeyin.Profesyoneller, herhangi bir hava kompresörü aksesuarının kendi çalışma prensibine ve özelliklerine sahip olduğunu ve solenoid valfın bir istisna olmadığını bilmelidir.Başarısızlığının en yaygın nedeni, fabrikada ayarlanan değer aralığını aşan basınç sorunudur.Zamanında hiçbir ayarlama yapılmadı.

Pub Zaman : 2020-06-30 15:04:51 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Christina

Tel: 008615905700688

Faks: 86-570-3865123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)